Fogadóórák időpontjai


Előzetes időpont egyeztetés a következő elérhetőségeken lehetséges:

Telefon/fax: 94/310-683
Mobil: +36 30 306 0735
Hivatalos email címeken

NévIdőpontok
Antal Renátahétfő 8:55-9:40csütörtök 12:00-12:45
Bálintné Völgyi Valériakedd 12:00-12:45csütörtök 15:30-16:15
Bereczki Évakedd 14:00-14:45szerda 8:00-8:45
Böröczné Nagy Gertrúdszerda 10:00-10:45szerda 15:15-16:00
Cooper-Hollósy Ilonaszerda 10:00-10:45hétfő 12:15-13:00
Csóka Beátakedd 10:00-10:45kedd 12:00-12:45
Dancsné Czigler Katalinhétfő 16:05-16:50kedd 8:00-8:45
Dénes-Miavecz Szilviakedd 11:00-11:45szerda 12:50-13:35
Fazekas Dorinaszerda 16:00-16:45péntek 10:00-10:45
Fixl Miklós Lászlónészerda 8:55-9:40hétfő 14:45-15:30
Fixl Szilvia Máriaszerda 16:00-16:45csütörtök 9:00-9:45
Gombor Zoltánhétfő 10:00-10:45hétfő 14:45-15:30
Horváth Mártakedd 10:00-10:45csütörtök 14:00-14:45
Ilauszki Juditcsütörtök 8:00-8:45szerda 16:00-16:45
Imre Eszterkedd 13:35-14:20péntek 10:00-10:45
Janzsó Andreahétfő 11:00-11:45kedd 15:00-15:45
Jáger Sándorcsütörtök 16:00-16:45kedd 16:00-16:45
Járay Adriennhétfő 9:00-9:45kedd 12:45-13:30
Kiricsi Lászlókedd 11:05-11:50péntek 12:50-13:35
Kocsis Andreaszerda 9:00-9:45péntek 13:00-13:45
Kolonovitsné Havasi Anikóhétfő 9:00-9:45szerda 16:00-16:45
Kozma Zsolt Károlynéhétfő 10:00-10:45kedd 16:30-16:45
Ligacs Tündehétfő 10:00-10:45szerda 14:00-14:45
Lőrinc Andreakedd 8:55-9:40péntek 14:20-15:05
Ludvig Mátyás Józsefhétfő 11:55-12:40kedd 12:50-13:35
Macdonald Christopher Johnszerda 8:00-8:45hétfő 12:50-13:35
Móricz Anitahétfő 12:00-12:45kedd 15:30-16:15
Nagy Zsoltnéhétfő 11:00-11:45hétfő 15:00-15:45
Nemes Emilnékedd 11:05-11:50csütörtök 14:45-15:30
Németh Ilonacsütörtök 12:00-12:45csütörtök 14:00-14:45
Őhm Krisztina Lindahétfő 15:15-16:00kedd 8:55-9:40
Pappné Nagy Judithétfő 12:00-12:45kedd 11:00-11:45
Pethő Anikóhétfő 10:00-10:45csütörtök 16:00-16:45
Steier Juditszerda 8:55-9:40hétfő 13:35-14:20
Szabóné Baráth Zsuzsahétfő 12:45-13:30csütörtök 12:10-12:55
Szabóné Zsebe Erzsébetkedd 10:00-10:45kedd 12:50-13:35
Szombath Katalinkedd 8:55-9:40hétfő 13:40-14:25
Takács Krisztinahétfő 11:00-11:45kedd 14:45-15:30
Talabér Anita Ilonahétfő 11:00-11:45hétfő 16:00-16:45
Tobak Rebekahétfő 12:05-12:50péntek 15:05-15:50
Tóth Zsolt Tibornékedd 11:55-12:40szerda 11:00-11:45
Tóth-Szalai Mártaszerda 10:00-10:45kedd 15:30-16:15
Unger Ferenc Zoltánnékedd 10:00-10:45szerda 13:35-14:20
Zsiborás Tiborszerda 11:05-11:50kedd 12:00-12:45