Szent Patrik nap az iskolánkban.


 

Idén iskolánk március 19-én, hétfőn emlékezett meg Szent Patrikról. Mint minden évben, tanulóink és tanáraink most is zöldbe öltözve ünnepelték Írország védőszentjét. Most sem maradt el a sok jellegzetes zöld színű édesség, melyet tanárok és diákok is szívesen fogyasztottak.

Az alsós osztályokban rajz- és kézműves kiállítást tartottak, a felsős osztályoknak előre megadott szavak (kígyó, szivárvány, kincs, zöld vagy lóhere stb.) felhasználásával kellett verset írniuk Szent Patrikról.

Azonban sokak számára a szombathelyi Haladás VSE ausztrál játékosának, David Joel Williamsnek a látogatása volt a legemlékezetesebb, aki családjával érkezett. Beköszönt a felsős osztályokhoz, kérésre aláírásokat osztott és a nyolcadikosokkal még focizott is egy kicsit, minderről pedig sok-sok kép készült!

No Images found.