Farsang az iskolánkban


Idén iskolánk február 9-én tartotta hagyományos farsangi bálját felsősök részére. Az idei farsang négy feladatból állt. Az első kettőt az osztályoknak együtt kellett teljesíteniük. Az első minden osztálynál táncos bemutató volt, amit mindenki sikeresen begyakorolt és bemutatott erősítve a csapatszellemet. Ezért a zsűri úgy döntött, hogy minden osztályt díjaz helyezéstől függetlenül.
A második a lufis kihívás volt, ahol a lufikba elrejtett üzenetekhez csak úgy fértek hozzá a diákok, hogy a lufit felfújják, amíg azok elpukkadtak. A különdíjat a 8. A osztály kapta, mert ők érték el a legtöbb pontot ebben a feladatban. A 3. feladat az egyéni jelmezek bemutatása volt a 4. pedig az egyéni táncverseny. Az elsőket ajándékutalványokkal örvendeztettük meg.
A feladatok után kezdődhetett a tánc, majd a tombolasorsolás.
A délután sikeréhez hozzájárultak a szülők, akiknek ezúton szeretnénk megköszönni a támogatást, a süteményeket, a tombola-felajánlásokat és az anyagi hozzájárulást, mellyel emlékezetessé varázsolták a gyerekek számára a délutánt. Köszönjük!!!

No Images found.