Természetvédelmi és sport nap


Az idei tanév végére is bőven jutottak kikapcsolódást és felüdülést nyújtó napok. Keddi napunk is ilyen volt.

Az 5. és 6. osztály évfolyamai iskolánkban gondosan kialakított és megtervezett elméleti is fizikai akadály pályákkal küzdöttek meg. A diákok lelkesen hajtották végre a különböző feladatokat, gyakorlatok és kvízeket.

A 7. évfolyam tanulói a Sportliget árnyékos pályáin mérték össze tudásukat kosárlabdában, labdarúgásba, röplabdában. Ezek mellett a csapatsportok mellett, lehetőség nyílt a szabadidős sportok űzésére is, sokan tollaslabdáztak, gyalogoltak vagy éppen osztálytársaikat buzdították játékra.

A 8-os fiúk a salakos foci pályán gyakoroltak és melegítettek, rájuk ugyanis egy hatalmas mérkőzés várt. A Tanár – Diák csata az egész iskola szurkolása mellett került megrendezésre. Mindkét csapat teljes létszámban vágott neki az „Év mérkőzésének”. Tanáraink és diákjaink szenzációs szurkolása mellett, teltházas mérkőzésnek lehettünk szemtanúi. Mind a tanárok, mind a tanulók küzdése csodálatos volt és remek hangulatot teremtett az egész Sportligetben.