Dobogós sikerek az I. korcsoportban

2019. szeptember 26-án csütörtökön délután rendezték meg az I. korcsoportos lányok és fiúk atlétika versenyét a Sugár úti Sportcentrum futópályáján.

Lányoknál egyéniben Fenyvesi Dézi 2.b, fiúknál Farkas Alexander 2.b osztályos tanuló állhatott a dobogó második fokára, nagy tapssal és ezüst éremmel jutalmazták a sikerüket.

A lánycsapat fantasztikus szerepléssel ezüstérmet szerzett: Szabó Fanni 2.b, Fenyvesi Dézi 2.bRuszkay Boglárka 2.b, Illés Montika 2.a.

A fiúcsapat is remekül teljesített, és a dobogó harmadik fokára állhatott: Csercsics Bálint 2.a, Németh Noel 2.a, Farkas Alexander 2.b, Laczi Milán 2.b.

További résztvevők: Horváth-Takács Dominik 3.a, Buknicz- Hodvogner Panna 2.a, Déri Róza 2.a, Böndicz Lilla 2.b, Molnár Emma 2.c, Fazekas Bruno 1.b, Tóth Dávid 2.a, Mühl Márk 1.a,

Gratulálunk mindenkinek és további sportsikereket kívánunk!