Iskolakóstoló 2019


Január 25-én iskolánk nyílt napjára nagyon sok szülő és kis óvodás látogatott el.  Színvonalas citera bemutatóval, vidám énekkel köszöntöttük őket. A tél jegyében kézműveskedtek a kicsik, hóember síkbábot készítettek maguknak, amíg szüleik meghallgatták igazgatónő tájékoztatóját.  Utána találkozhattak a leendő első osztályos tanító nénikkel, akik az óvodásokat bevonva mesés-játékos foglalkozásokat tartottak. Emellett angol-német nyelvi játékok, dalok színesítették a délelőtti foglalkozásokat. Tízórai után a legügyesebb korcsolyásaink mutatták be tudásukat. Ez alatt az idő alatt a szülők, volt tanítványainkkal és szüleikkel beszélgethettek iskolánkról, tapasztalataikról. Gondolatcsere és sok kérdés jellemezte a felhőtlen, vidám hangulatú kerekasztal beszélgetést. A következő nyílt napunkra (március 8.) is sok szeretettel várjuk az érdeklődő családokat!