Karácsonyi adománygyűjtés iskolánkban


Iskolánk az idei évben is aktívan részt vett a PontVelem és a Máltai Szeretetszolgálat által szervezett Karácsonyi Mosolymanók elnevezésű, országos adománygyűjtő akcióban, melynek során használt, de jó állapotú játékokat hoztak tanulóink az iskolánkba, hogy azokat tovább ajándékozva mosolyt varázsolhassanak egy nélkülöző kisgyermek arcára az ünnepekkor. Míg tavaly 80 gyermeknek sikerült meglepetést szerezni idén már 150 doboznyi ajándékot gyűjtöttek össze tanulóink November 29-ig. Mivel a határidő lejárta után is érkeztek felajánlások, ezért iskolánk úgy döntött, hogy az újonnan összegyűjt 33 doboz ajándékot felajánlja a Vas Megyei Cipősdoboz Akciót szervező Vas Megyéért Egyesületnek, akik a megyében élő nélkülöző családok gyermekeit ajándékozzák meg az ünnepekkor

Köszönjük a szülőknek és a gyerekeknek az együttműködés és a 183 doboz ajándékot!!!!