Október 23-i megemlékezés


 

Iskolánkban 2018. október 18-án ünnepi hangulatban gyűltünk össze az aulában, hogy megemlékezzünk 1956-os forradalom és szabadságharc hőseiről, országunk sorsfordító eseményéről. A műsorban szereplő diákok lelkesen készültek, hogy méltóképpen adják át a nézőknek a történtek jelentőségét, úgy, hogy az a kisebbek számára is érthető legyen. A prózai elemekkel, versrészlettel tarkított színdarab értékes színfoltjai voltak a gitárkísérettel előadott dalok iskolánk énekkarának előadásában, melyek átélhetővé, megérthetővé tették a forradalmi napok történéseit.

A műsorért köszönet a szereplőknek, énekkarunk tagjainak, a zenei kíséretért Kovács Ervinnek és Gadányiné Illés Mária tanárnőnek, illetve a felkészítő tanároknak, Nagy Mariann tanárnőnek és Őhm Linda tanárnőnek.