az “Olad Elit” megnyerte a B33 megyei döntőt


Iskolánk csapata, az “Olad Elit” megnyerte a B33 megyei döntőt és így kivívta a továbbjutást az országos elődöntőre, melynek idén Mosonmagyaróvár adott otthont.  Csapatunk nagyon izgalmas mérkőzéseket játszott és csak pár ponttal maradt alul ellenfeleivel szemben. A zalaegerszegi Eötvös csapata ellen 13-10-es vereséget szenvedtünk, míg az oroszlányi József Attila iskola ellen fölényes győzelemmel zártunk 13-3-re. Utolsó mérkőzésünket az interneten élőben az egész ország követni tudta.  Csapatunk a csoportban 3. helyen végzett.  A fiúk kiválóan helytálltak és méltóan képviselték nemcsak iskolánkat, de egész Vas megyét.  Szívből gratulálunk és további sportsikereket kívánunk.
A csapat tagjai:  Tiborcz Benedek, Horváth Nátán, Horváth Kristóf és Németh Benjamin
Felkészítő testnevelő és edző: Cooper-Hollósy Ilona
Külön köszönetet szeretnék mondani a szülőknek, akik segítettek az utazásban és az egyesületi edzőknek, akik segítettek a felkészülésben.