Iskolakóstoló  az  Oladiban…


 

Január 26-án délelőtt iskolánk nyílt napjára nagyon sok szülő és kis óvodás látogatott el.  Színvonalas citera bemutatóval, vidám énekkel köszöntöttük őket. A farsang jegyében bohócos ügyességi játékot készíthettek maguknak a gyerkőcök, amíg szüleik meghallgatták igazgatónő tájékoztatóját.  Ezt követően megismerkedhettek a leendő első osztályos tanító nénikkel, akik az óvodásokat bevonva mesés-játékos órákat mutattak be. Emellett angol-német nyelvi játékok, dalok színesítették a délelőtti foglalkozásokat. Legügyesebb korcsolyásaink tartottak bemutatót, és segítségükkel az óvodások is kipróbálhatták magukat. Ez alatt az idő alatt a felnőttek a 8. osztályból kimaradt diákjainkkal és szüleikkel beszélgethettek iskolánkról, tapasztalataikról. Gondolatcsere és sok kérdés jellemezte a felhőtlen, vidám hangulatú kerekasztal beszélgetést. A következő nyílt napunkra (március 9.) is szeretettel várjuk az érdeklődő családokat.