Őszi kirándulás Erdélybe


Tisztelt Szülők, Kedves Diákjaink! Bár a nyári szünidő örömei és élményei, valamint a jól megérdemelt pihenés állnak most a középpontban tanulóink számára, azért közben már az ősz ígéretes lehetőségeire is szabad kacsingatni.

Csíkszeredai testvériskolai kapcsolatunk legközelebbi programja az erdélyi találkozás lesz 2017 októberében. A kb. egyhetes utazás során meglátogatjuk testvériskolánkat, a Nagy Imre Általános iskolát, részt veszünk az általuk szervezett programokban, kirándulásokon.

Oda- és visszautazás közben számos történelmi és irodalmi emlékhelyet keresünk fel, az Arany János-emlékév kapcsán meglátogatjuk a költő szülőházát Nagyszalontán. Természeti szépségek sokaságát csodálhatjuk meg az út során. Utazásunkat nyertes pályázat, illetve Remény Alapítványunk is támogatja, tanulóink a testvériskola diákjainak családjainál kapnak elhelyezést, ellátást, ezért a részvételi díj lényegesen kevesebb lesz, mint a piaci árak. A részletes programot tanévkezdéskor már tudjuk ismertetni.

Szeptember elején várjuk az 5 –8. osztályos tanulók jelentkezését az utazásra!

Addig is mindenkinek SZÉP NYARAT kívánunk!

(A bejegyzés végén korábbi kirándulások fotói láthatók.)

A szervezők