Továbbjutottunk az angol nyelvű drámafesztiválon!


Idén tizenötödik alkalommal került megrendezésre az angol nyelvi drámafesztivál, melyen iskolánk rendszeresen részt vesz. Eddig három alkalommal nyertük el a vándorserleget, melyet intézményünk tavaly véglegesen elhozhatott. Idén diákjaink jelenete először került be az országos Drámafesztivál döntőjébe, melyet kilencedik alkalommal rendeznek meg Veszprémben. Így iskolánkat és Vas megyét is képviseli a 4. a osztály csapata. A gyerekek lelkesen és kiapadhatatlan energiával készülnek a nagy megmérettetésre.
Szereplők: Bene Nándor, Benkő-Hadaró Kincső, Borsi Fanni, Czubor Csenge, Keresztényi Lili, Kerti Júlia Éva, Kliss Hanna, Mecseki Eszter, Németh Réka Borbála, Ringhoffer Míra, Schatzl Bálint, Stifter Anet, Varga Tamás
Felkészítő tanáraik: Favorido Erika, Talabér Anita, Járay Adrienn, Solymosi Tímea, Csóka Beáta

Iskolánk még egy énekes-táncos produkcióval is részt vett a fesztiválon, mely arany minősítést és különdíjat nyert.
Előadták: Kerti Júlia Éva és Németh Réka Borbála
Felkészítő: Talabér Anita