Volt tanítványunk, Guzmics Ricsi toppant be látogatóba


Kedden nagy meglepetésben, örömben volt részünk. Váratlan, kedves vendég érkezett iskolánkba. Egykori, kiváló tanítványunk, a 22-szeres magyar válogatott labdarúgó, a Haladás volt védője, Guzmics Richárd látogatott ismét vissza hozzánk. Gyorsan terjedt a hír Ricsi érkezéséről: nem győzte az autogramokat osztani, a feltett kérdéseket megválaszolni, és persze mindenki szeretett volna egy közös képet vele.  Sérülése miatt nem csatlakozhatott a testnevelés órán éppen focizó osztályokhoz – sajnos a szombati Portugália elleni világbajnoki selejtezőn sem erősítheti a magyar csapatot – de néhány biztató szóval őket is üdvözölte. A pálya szélén felidéztük a felejthetetlen osztálykirándulásokat, az iskolában töltött éveket, élményeket.

Jó volt újra megölelni Ricsit – aki szorgalmával, munkájával, kitartásával, szerénységével példa diákjaink számára.

Kedves Ricsi, kívánjuk neked, hogy a lengyel Wisla Kraków után, az új kínai csapatoddal is szép sikereket érj el!

Nemes Emilné
volt osztályfőnök