Érmesek lettek diákjaink a Colorato Kupa Sakkversenyen


Iskolánk alsó tagozatos tanulói részt vettek a Brenner iskola által meghirdetett 23. Colorato Kupa Sakkversenyen. A megmérettetésre három szombati játéknapon került sor, rekord számú versenyző részvételével.

Az első és a záró nap (január 14.) házi gazdája a Brenner iskola volt, míg a második forduló a Bercsényi iskolában zajlott. A felkészülésnek, a kitartó figyelemnek köszönhetően szép eredménnyel zárult diákjaink számára a verseny.

A nyolc csapat közül iskolánk az érmes, 3. helyen végzett.

A csapat tagjai:

  • Marton Eliána 2.a
  • Kőhalmi László 2.a
  • Zimmer Bendegúz 2.a
  • Tóth Sára 3.a
  • Varga Bendegúz 4.c
  • Horváth Barnabás 4.c

Két korcsoportban egyéni versenyt is hirdettek, az 1-2. évfolyamos lányok között Marton Eliána holtversenyes első helyezett lett.

Gratulálunk a csapat tagjainak és Babos Zsolt felkészítőnek, iskolánk sakkoktatójának!

Köszönjük a szülők kitartó támogatását!