Városi sportsikerek


Az I-II. korcsoportos Torna verseny városi selejtezőjén 13 iskola közül lányaink “Aranyminősitést” szereztek, amely a városi döntőre való részvételt biztosította számunkra.  Kötelezően  előírt talajgyakorlatot és szerkényugrást mutattak be tornász lányaink. GRATULÁLUNK!!!

Csapat tagjai: Nahodil Norina, Fenyvesi Klarissza, Lehner Tamara, Kajdacsy Zsófia, Berki Hanna, Bokor Sára
Felkészítő tanárok: Takács Krisztina és Cooper- Hollósy Ilona testnevelők
Floorball diákolimpia mékőzéseire való felkészítő városi tornán vett részt iskolánk Október 27.-én a Nagy Lajos Gimnáziumban. Egy leány és egy fiú csapattal indultunk a III. korcsoportban.  A fiúk első helyen végeztek, míg a lányok a második helyet szerezték meg.  GRATULÁLUNK!!!
Fiú csapat tagjai: Salánki Ádám, Kleé Kornél, Hargitai Barnabás, Gőczi Dániel
Leány csapat tagjai: Táncsics Kinga, Rúzsa Boglárka, Lakatos Martina, Hegedűs Lili
Felkészítő tanárok: Takács Krisztina és Cooper-Hollósy Ilona testnevelők
Dobd a kosár keretében megrendezett Add és Fuss verseny tornyi állomásán, iskolánk első helyezését ért el a 4 csapattal megrendezett megyei tornán.
GRATULÁLUNK!!!
Csapat tagjai: Bonchis Olivér, Tiborcz Bálint, Küllős Kira, Mecseki Eszter, Schatzl Natasa, Szabó Barnabás, Szabó Gábriel, Szélinger Benjamin, Földes Bence, Gerencsér Zsolt

Felkészítő tanár: Cooper-Hollósy Ilona testnevelő

Megkezdődtek a városi diákolimpia III. korcsoportos kosárlabda mérkőzések is.  Iskolánk két csapattal indul a városi bajnokságban, lányok és fiúk egyaránt képviselik iskolánkat.
A lányok 35-44-re alulmaradtak az első fordulóban a Dési iskolával szemben.  Lányok keményen hajtottak életük első kosárlabda mérkőzésén. GRATULÁLUNK!!!
Csapat tagjai: Küllős Kira, Táncsics Kinga, Gulyás Zóra, Horváth Kata, Katona Luca, Patona Boglárka, Zelles Laura, Tausz Hanna, Benkő-Hadaró Kincső, Vida Dominika, Pál Zsófia
Felkészítő tanár: Cooper – Hollósy Ilona testnevelő
A fiúk az első mérkőzésükön idegenben győzték le a paragvári iskola csapatát 33-57-re. GRATULÁLUNK!!!
Csapat tagjai: Németh Benjamin, Szandi Alex, Szandi Erik, Stangli Erik, Asbóth Bence, Horváth Csaba, Szabó Bence, Tiborcz Bálint, Bonchis Olivér, Karvalits Ádám
Felkészítő tanár: Cooper-Hollósy Ilona testnevelő

Megyei Floorball diákolimpián iskolánk mindkét csapatával továbbjutott az országos selejtezőre.  Fiú és leány csapatunk is második helyezést ért el a megyei döntőben!  GRATULÁLUNK!!!

Leány csapat tagjai: Tausz Hanna, Táncsics Kinga, Lakatos Martina, Hegedűs Lili, Rossini Harley, Rúzsa Boglárka
Felkészítő tanár: Takács Krisztina testnevelő
Fiú csapat tagjai: Németh Benjámin, Hargitai Barnabás, Stangli Erik, Kleé Kornél, Gőczi Dániel
Felkészítő tanár: Cooper-Hollósy Ilona testnevelő
A diákolimpia B33 (kosárlabda) vas megyei selejtezője 2016. December 6.-án került megrendezésre.  Iskolánk egy fiú csapattal indult Olad Eagles néven. A fiúk kiválóan küzdöttek és élvezetes mérkőzéseket játszottak.  Csoportukban 3. helyezést értek.  GRATULÁLUNK!!!
Csapat tagjai: Tiborcz Benedek, Horváth Kristóf, Magyar Nándor, Németh Benjamin
Felkészítő tanár: Cooper-Hollósy Ilona
Az összes sportolónak gratulálunk és további sportsikereket kívánunk!